Apie mus

Esame ambicinga, patyrusių profesionalų komanda, kurios specialistai daugiau nei 8 metus savo klientams padeda priimti geriausius sprendimus, leidžiančius sutaupyti bei įsigyti optimalų produktą.

Siekdami aukščiausių kokybės standartų ir norėdami pateisinti Jūsų lūkesčius, nuolatos keliame savo kvalifikaciją ir plečiame asortimentą.
Mumis pasitiki ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Didžiuojamės turėdami tokius tarptautinius partnerius kaip – „Adam Pumps“, „RighettoSerbatoi“ ir kiti.

Mes talpas ne tik superkame, perdirbame, remontuojame ir parduodame, bet ir nuomojame.about-us-featured-e1454450828605

Čia itin patraukliomis kainomis rasite visų dydžių IBC konteinerius, statines ir bakelius. Jūsų patogumui siūlome ir kuro įrangą, su kuria  paprastai ir greitai aptarnausite savo buitinius bei pramoninius poreikius.

Atnaujintas talpas ne tik nuomojame ir parduodame, tačiau ir teikiame unikalius sprendimus, kaip pontoninių tiltų gamybą, lauko apšvietimo sistemas, laistymo sistemas ir kt.

Mūsų komandos nariai visada Jums parinks tinkamiausią bei ekonomiškiausią pasiūlymą ar tiesiog suteiks nemokamą konsultaciją.

Mūsų prioritetas – sugrįžtantis ir paslaugomis patenkintas klientas, todėl dirbame kokybiškai ir greitai.

Darius Radzvilavičius
Direktorius